O Sentidos

 


 

Sentidos - Rozwinąć skrzydła

Odkąd pamiętam wiedziałam, że moją mocną stroną jest słuchanie ludzi. Potrafię dać przestrzeń i ciszę… Nikogo z moich przyjaciół z dzieciństwa i młodości nie zdziwiłaby moja ścieżka kariery. To nie ja wybrałam ten zawód, to ten zawód wybrał mnie…

Już w trakcie kończenia studiów rozpoczęłam pracę terapeuty na dziennym oddziale psychiatrii dziecięcej we Wrocławiu. Dostąpiłam przywileju pracowania we wspaniałym zespole terapeutycznym, gdzie uczyłam się od najlepszych: empatii, intuicji diagnostycznej, planowania terapii. Poznałam cudowne dzieciaki i ich rodziców. Praca w tym miejscu pozwoliła mi też zebrać niesamowity bagaż doświadczeń w pracy z szerokim spektrum zaburzeń. Korzystam z nich do dnia dzisiejszego.

W 2012 roku postanowiłam rozwinąć skrzydła i otworzyłam własną pracownię terapeutyczną Sentidos. Początkowo moja praca w głównej mierze koncentrowała się wokół integracji sensorycznej. Jednakże efektywnej pracy z dzieckiem nie da się prowadzić w oderwaniu od jego sytuacji rodzinnej. Tylko zdrowy rodzic, który ma uporządkowane swoje wnętrze, jest w stanie zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa, które jest fundamentalne dla jego prawidłowego rozwoju.

Chcąc świadczyć kompleksowe usługi terapeutyczne, zdecydowałam się na ukończenie szkoły terapeutycznej. Wybrałam Szkołę Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, ponieważ jej założenia są mi najbliższe.

Obecnie współpracuję z dwoma wspaniałymi terapeutkami, które zajmują się pracownią integracji sensorycznej, a dzięki nim, ja w swojej pracy mogę koncentrować się na pracy terapeutycznej z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Dziękuję Wam za to dziewczyny. Jesteście niesamowite!

Otwierając Sentidos, chciałam stworzyć miejsce przyjazne nie tylko dzieciom, ale także ich rodzicom. Miejsce, gdzie każdy będzie czuł się bezpiecznie, będzie wiedział, że może opowiedzieć swoją historię i zostanie wysłuchany bez oceniania. Mam szczerą nadzieję, że mi się udało.

Dziękuję wszystkim klientom, którzy do tej pory korzystali z oferty Sentidos i zapraszam kolejnych do współpracy

Z tego miejsca chciałabym także podziękować mojemu mężowi, bez którego, nie starczyłoby mi odwagi… Dziękuję za to, że zawsze jesteś po mojej stronie i dodajesz mi skrzydeł…

 

© 2012-2021 Sentidos Pracownia Integracji Sensorycznej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wrocław 2021.