O mnie

 


 

Kim jestem?

Nazywam się Urszula Zyśko. Jestem pedagogiem, terapeutą pracującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach - TSR. Ukończyłam szkolenie zaawansowane TSR, w ramach Szkoły Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, współtworzonej przez trzy wiodące w Polsce ośrodki szkoleniowe – Centrum PSR, Centrum Rozwiązań i Laboratorium ETSR.

Ukończyłam magisterskie studia pedagogiczne ze specjalizacją Poradnictwa oraz podyplomowe studia z Psychologicznego Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży z Trudnościami na Uniwersytecie Wrocławskim. Swoją praktykę kliniczną zaczynałam, pracując na Dziennym Oddziale Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu, gdzie dane mi było pracować we wspaniałym zespole terapeutycznym. Wiedza i doświadczenie tam zdobyte, procentuje w mojej pracy do dziś. W 2012 r. otworzyłam pracownię terapeutyczną Sentidos, która stała się docelowym miejscem realizowania mojej pasji, jaką jest praca z drugim człowiekiem.

W trakcie pracy zawodowej brałam udział w wielu szkoleniach i kursach, doskonaląc mój warsztat terapeutyczny. Między innymi w rocznym szkoleniu w szkole psychoterapii prowadzonym przez Ośrodek Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu oraz dwustopniowym szkoleniu uprawniającym do diagnozy i terapii integracji sensorycznej prowadzonym przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej.

Najważniejsze jednak dla mojego rozwoju zawodowego okazało się spotkanie z nurtem Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), które podsumowało mój sposób patrzenia na drugiego człowieka.

 
 

Wierzę że

- każdy może żyć pełnią życia, mieć satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi,
- nawet mała zmiana jest w stanie wywołać efekt kuli śnieżnej,
- praca jednej osoby może zmienić dynamikę całej relacji i poprawić jej jakość.

Jeśli potrzebujesz wsparcia terapeutycznego, a nie masz w sobie przestrzeni na klasyczną psychoterapię, to zapraszam cię na konsultację TSR, czyli Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach. Jest to forma pracy krótkoterminowej, polegającej na poszukiwaniu wraz z klientem optymalnego rozwiązania danej sytuacji, w oparciu o jego mocne strony i zasoby.

Filozofia metody bazuje na trzech filarach:
- Jeśli coś działa, rób tego więcej!
- Jeśli coś nie działa, nie rób tego. Rób coś innego!
- Jeśli coś się nie zepsuło, nie naprawiaj tego!

Umów się na spotkanie i w bezpiecznej atmosferze przyjrzyj się sytuacji, która Cię niepokoi i nie pozwala cieszyć się pełnią życia.

 

Zadzwoń i umów spotkanie online

Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach online. Zapraszamy do nas na umówienie wizyty online. Skuteczna terapia w bezpiecznych warunkach.


© 2012-2021 Sentidos Pracownia Integracji Sensorycznej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wrocław 2021.