O nas

Nazywam się Urszula Zyśko i jestem pedagogiem, certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej, oraz instruktorem masażu Shantala. Mam kilkunastoletni staż klinicznym w pracy z dziećmi z szerokim spektrum zaburzeń (autyzm, ADHD, zespół Aspergera, zespół FAS - Zespół Alkoholowy Płodu, zaburzenia rozwoju mowy i wiele innych). Od 2010 r. jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej.

Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo, zapraszam na konsultację.

W naszej pracowni zajmuję się:

  • Kompleksową diagnozą procesów integracji sensorycznej
  • Terapią zaburzeń integracji sensorycznej
  • Nauką masażu Shantala
  • Konsultacjami dla rodziców niemowląt i małych dzieci w ramach wczesnego wspomagania rozwoju

Nazywam się Elwira Antkowiak jestem oligofrenopedagogiem, logopedą oraz certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej. Należę do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej. Praca to moja pasja, której towarzyszy myśl Andre Liege „Ludzie są jak kwiaty stworzeni do tego, aby się rozwijać”. W swojej pracy łączę zdobytą wiedzę z doświadczeniem. Prywatnie jestem wielbicielką aktywnego spędzania czasu szczególnie w górach i na snowboardzie.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

W naszej pracowni zajmuję się:

  • Diagnozą procesów integracji sensorycznej
  • Terapią zaburzeń integracji sensorycznej

Nazywam się Angelika Szczęsna. Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego, logopedą oraz certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej. Od 2009r. zajmuję się pracą z dziećmi. Swoje doświadczenie i wiedzę poszerzam poprzez uczestnictwo w licznych kursach doszkalających z zakresu rozwoju i terapii (m.in. terapia ręki, logorytmika, metoda ruchu rozwijającego wg W. Sherborne, psychomotoryka). Praca z dziećmi jest dla mnie ogromną radością, wyzwaniem i możliwością do dalszego rozwijania swoich zainteresowań.

Chętnie podejmę z Państwem współracę.

W naszej pracowni zajmuję się:

  • Diagnozą procesów integracji sensorycznej
  • Terapią zaburzeń integracji sensorycznej